Ojamaa ja Derby kaotasid reservide finaalis

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: dcfc.premiumtv.co.uk
Henrik Ojamaa tegi Derby County jalgpalliklubi reservmeeskonna eest kaasa kogu kohtumise, kui reservide karikavõistluste finaalis jäädi alla Sunderlandile.

Derby kodustaadionil Pride Parkil 846 pealtvaataja ees peetud kohtumises võtsid Sunderlandi klubi reservid 3:1 võidu ning võisid karikavõitu tähistada, kirjutab soccernet.ee.

Ojamaa sooritas avapoolajal ühe hea kauglöögi, mille vastaste puurivaht tõrjus. Teisel poolajal sündis tema eeltööst Derby 67. minutil löödud värav, mis tegi tol hetkel seisuks 1:2.